M1 Merkez Adana’da “Açıkhava Sinema Günleri” devam ediyor

22 Ekim 2015 Perşembe

M1 Merkez Adana AVM ’de Ekim ayı boyunca her Cuma saat 20.00’de düzenlenen ücretsiz Açıkhava Sinema Günleri’nde bu haftanın filmi: “Sen Kimsin”

m1-merkez-adanada-acikhava-sinema-gunleri-devam-ediyor

Bölgenin en büyük ve başarılı Alışveriş Merkezleri’nin başında gelen; M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, 15’inci yılını yıl boyunca birbirinden renkli ve çeşitli etkinlikler ile kutluyor. 2000 yılında hizmete giren M1 Merkez Adana AVM 15’inci yıl Kutlama etkinlikleri çerçevesinde bu yıl Ekim ayı boyunca ücretsiz sinema günleri etkinlikleri ile ziyaretçilerine Açıkhava Sinema zevki yaşatıyor.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Otopark alanında kurulan Açıkhava Sineması seçkin Türk Fimlerini Adanalı izleyiciler ile buluşturmaya devam ediyor. Bu hafta 23 Ekim Cuma akşamı 20.00’da yönetmenliğini Ozan Açıkkan’ın üstlendiği başrollerini Tolga Çevik ve Köksal Engür’ün paylaştığı “Sen Kimsin” filmi seyircilerle buluşacak.
          
M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “Ücretsiz Açıkhava Sinema gösterimlerinin de ziyaretçilerimiz tarafından yoğun ilgi görüyor. Tüm halkımızı etkinliklere davet ediyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri