M1 Gaziantep’te ustalar Çanakkale Şehitleri anısına yarışacak

17 Mart 2017 Cuma

Satranç sporunun en iyi ustaları M1 Gaziantep AVM’de 18-19 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek satranç turnuvasında Çanakkale Şehitleri anısına yarışacak

m1-gaziantepte-ustalar-canakkale-sehitleri-anisina-yarisacak

M1 Gaziantep AVM, Türkiye Satranç Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği ve SADER  işbirliğiyle düzenlenecek olan ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI’na 2010 ve daha önceki doğumlu olan satranç ustaları katılabilecek.

 

Turnuvaya sadece 64 sporcunun katılabileceğini, fazla talep halinde “rating” esasına göre yapılacak elemede ilk 64 kişinin başvurusunun alınacağını bildiren M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, “Turnuvayı düzenlememizin amacı satranç sporuna katkıda bulunmanın yanı sıra vatan için canlarını çekinmeden feda eden Çanakkale şehitlerini de anmaktır” dedi.

 

Gizir, iki gün sürecek turnuva sonunda ilk 3’e girecek sporculara kupa, 4, 5 ve 6. olanlara da madalya verileceğini kaydetti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri