M1 Gaziantep ziyaretçisine otomobil kazandırdı

10 Şubat 2017 Cuma

M1 Gaziantep AVM’nin düzenlediği kampanya ile alışveriş yapanlar arasından yapılan çekilişle bir kişi son model otomobil kazandı

m1-gaziantep-ziyaretcisine-otomobil-kazandirdi

M1 Gaziantep AVM’de 11 Kasım 2016-31 Ocak 2017 tarihleri arasında alışveriş yaparak otomobil kampanyasına katılanlar arasında noter huzurunda yapılan çekilişle bir kişi son model otomobil kazandı.

 

“Kalpten kalbe, bizden size” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, 75 TL’lik her alışveriş için verilen çekiliş biletleriyle kampanyaya katılanlar arasından AVM’de noter ve Milli Piyango yetkilileri huzurunda çekiliş yapıldı. Yoğun ilgi gören törende, yapılan çekilişte Seyit Ahmet Aslan otomobilin sahibi oldu.

 

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “31 Ocak tarihine kadar alışveriş merkezimizdeki mağazalardan alışveriş yaparak kampanyaya katılanlar arasında yaptığımız çekilişle son model bir Volkswagen Passat otomobil hediye ettik.  Daha önceki otomobil kampanyalarımız gibi bu kampanyamız da büyük ilgi gördü. Tüm ziyaretçilerimize gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri