M1 Adana’da açık alışveriş, açık mutluluk

M1 Adana’da açık alışveriş, açık mutluluk

M1 Adana, yatay mimarinin sağladığı ferah yapısı, açık alanları, sağlıklı fiziki koşulları, yüzde 100 temiz ve taze havasıyla, ziyaretçilerine yıllardır güvenli bir alışveriş  ve sosyal yaşam alanı sunuyor. 

 

Taze hava,  taze nefes, açık alışveriş

M1 Adana’da kapalı alanlarda %100 taze hava sağlayan ve 24 saat esasına göre çalıştırılan özel havalandırma sistemi sayesinde AVM içerisinde sürekli %100 Taze hava dolaşımı sağlanıyor ve kirli hava dışarı atılıyor.

Etkin ve dış ortamdan sağlanan havalandırma sistemi, bünyesinde bulunan 6 adet giriş çıkış kapısı ile açık hava sirkülasyonu sağlıyor ve güvenli alışveriş imkanını ziyaretçilerine sunuyor.

 

Tek katlı mimari

Yatay mimarinin sağladığı ferah yapısı ile M1 Adana’da  temas riskinin en aza indirildiği bir alışveriş keyfi yaşanıyor. Geniş, açık, rahat ve peyzaj düzeni ile dikkat çeken otoparkı özel araçları ile ziyaret eden müşterilerine avantaj sağlıyor. Açık alanda alışveriş imkanı ile, ziyaretçilerine her zaman güvenli ve rahat bir ortam sağlayan M1 Adana, yeme içme mekanlarının çeşitliliği ile ziyaretçileri için kaliteli zaman geçirmenin adresi olarak Adanalılara hizmet veriyor. Gündüzleri açık gökyüzünün altında taze bir nefes, akşamları yıldızların altında açık havanın ferahlığı ile keyifli yemekler ve kahve sohbetleri için ideal bir ortam sağlıyor. 

Alışveriş Merkezi içerisinde, salgını önleme çerçevesinde Sağlık Bakanlığı ve tüm resmi makamların yayınlamış olduğu 14 Kural titizlikle ve istisnasız olarak uygulanıyor.

 

Geniş koridor, yüksek tavan,  bol mesafe

Geniş koridorları, yüksek tavanları sayesinde ferah, havadar, güvenli ve mesafeli alışveriş imkanı sunan M1 Adana ziyaretçilerine havalı alışverişin keyfini sunuyor. İç mekanda ortak kullanım alanının yoğun olduğu yiyecek meydanı da geniş hacmi ile M1 Adana ‘da özellikle öne çıkıyor.

 

Sosyal mesafe anlık yönetiliyor

Ziyaretçilerine rahat ve güvenli bir alışveriş deneyimi sağlamak için M1 Adana girişlerinde anlık kişi sayısı tesbiti ve AVM içerisine kısıtlı sayıda ziyaretçi kuralını ileri teknoloji sistemlerle belirliyor. AVM girişlerine kurulan ekranlar üzerinde, canlı güncelleme ile anlık kişi sayısı ziyaretçilerine sunuluyor. M1 Adana AVM Müdürü Sayın Öz, pandemi döneminde ziyaretçilerin rahat ve güvenli olmalarını sağlayacak tüm teknolojik önlemlerinde alındığını vurguladı.

 

M1 Adana’da keyifli yaz

Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan M1 Adana’da canlı müzik keyfi geri döndü. Yaz boyunca her Cuma, cumartesi ve Pazar günleri 17:00- 19:00 saatleri arasında canlı müzik dinletisi ile alışverişin ve keyifli bir molanın tadını çıkarmaya tüm ziyaretçileri bekliyor. Temmuz ayı itibariyle tüm birimleri ile ziyaretçilerine hizmet vermeye devam eden M1 Adana, önümüzdeki yaz günlerinde; sağlıklı, rahat, lezzetli, keyifli, eğlenceli, huzurlu ve mutlu etkinlik ve kampanyaları ile ziyaretçilerine alışveriş ve eğlencede fırsat sunmaya devam edecek. Alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan M1 Adana planlanan açık havada gerçekleşecek etkinlik, yarışma, gösteri, sinema ve müzik dinletileri ile havalı alışveriş keyfini ziyaretçilerine yaşatmaya devam edecek.