M1 Adana AVM bu yıl da kasım ayı ara tatilinde çocukları unutmadı

 M1 Adana Alışveriş Merkezi’nin 13 Kasımda başlayan ve 21 Kasım’a kadar sürecek olan Çocuk Atölyeleri her gün birbirinden farklı ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor

M1 Adana AVM bu yıl da kasım ayı ara tatilinde çocukları unutmadı

M1 Adana AVM bu yıl da kasım ayı ara tatilinde çocukları unutmadı.  13 kasımda  başlayan ve 21 kasım tarihine kadar sürecek olan Çocuk Atölyeleri  etkinlikleri  ile M1 Adana  çocuk ziyaretçilerine farklı deneyimler yaşatmaya devam ediyor. M1 Adana AVM ; deneyimli ekipler ve eğitmenler nezaretinde gerçekleştirilen atölye çalışmaları ile minik misafirlerinin hayal dünyalarının sınırlarını zorlarken ebeveynlerine  de unutulmaz deneyimler yaşatıyor.

Atölyeler, hafta içi ve hafta sonu da dahil olmak üzere  her gün 13:00-18:00 saatleri arasında  ve her saat başı M1 Adana AVM’de gerçekleştiriliyor.

Her gün birbirinden farklı  atölye çalışması uzman eğitmenler eşliğinde M1 adana AVM'de katılmcılarını bekliyor.

RENKLİ DÜŞLER ATÖLYESİ , TOHUMDAN FİDANA , DOSTUM ÇİM ADAM, MANCINIK YAPIYORUM.. Atölyesi gerçekleştirilen etkinlikler arasında. 17 Kasım’da : BONCUKLARLA TASARLA, 18 Kasım’da : OYUNCAK AYICIĞIM, 19 Kasım’da : KUMDAN TABLO, 20 Kasım’da : RÜZGAR GÜLÜ, 21 Kasım’da :  KEÇELİ SÜSLER gerçekleştirilecek olan atölyelere katılım ücretsiz.