Lüks otomobiller sahiplerini buldu

21 Şubat 2017 Salı

Araç kampanyası çekiliş serisinde 3 adet 2016 model Mercedes- Benz CLA 200 FL AMG model araç hediye eden Panora AVM, şanslı isimleri Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile belirledi.

luks-otomobiller-sahiplerini-buldu

Panora AVM’den alışveriş yapan 3 şanslı isim, Mercedes-Benz CLA 200’ün sahibi oldu. 180 bin TL değerindeki lüks otomobillerin sahipleri noter huzurunda gerçekleşen çekiliş ile belirlendi. Panora AVM içerisinde yaptığı alışverişler ile çekilişe katılmaya hak kazanan Hülya Apak otomobilin kendisine çıkması ile ilgili şunları söyledi: “Nisan ayında doğum günüm var benim için erken bir doğum günü hediyesi oldu. Daha önce bu tarz çekilişlerin doğruluğuna hiç inanmazdım. Bu konuda Panora’ya ayrıca çok teşekkür ederim. Bu tarz kampanyaların doğruluğuna inandırdığı için. Mercedes çok beğendiğim bir arabaydı ancak yeterli maddi gücüm olmadığı için hep hayalini kurardım. Şimdi ona sahip olmak beni çok mutlu ediyor.”

 

3 asil talihli 8 Mart tarihine kadar başvuruda bulunup hediyelerini teslim almak için yasal prosedürleri başlatabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri