Loris parfüm Alanya’daki 2’nci mağazasının kapılarını açtı

24 Haziran 2019 Pazartesi

Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris, tüketiciden gelen talepler üzerine Alanya’da ikinci mağazasını açtı. Hali hazırda 400 çeşit parfüm ve yan ürün gruplarıyla parfüm tutkunlarına seslenen Loris’in tüm şubelerinde en çok beğenilen, en trend kokuları bulmak mümkün

loris-parfum-alanyadaki-2nci-magazasinin-kapilarini-acti

Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris, istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Yüzlerce şubesi ve binlerce çalışanıyla güçlü açık parfüm zinciri Loris, son mağazasını Alanya’da açtı. Loris’in Alanya’daki 2’nci satış noktası olan yeni şubesi Alanya Neva AVM Outlet’de bölge halkına ve şehri ziyaret eden yerli ve yabancı turistlere hizmet vermeye başladı.

 

2006 yılından bu yana AB standartlarında açık parfüm üretimi yapan ve tüketici ile buluşturan Loris, Orta Doğu’dan Avrupa’ya kadar geniş bir coğrafyaya sesleniyor. Yaklaşık 30 ülkede şubeleri bulunan marka Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde parfüm tutkunları ile buluşuyor.

 

Alanya’daki Loris müdavimlerinden çok talep aldıklarını ve istek üzerine ailelerine ikinci bir şube daha kattıklarını dile getiren Loris Parfüm Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu: “Alanya, Atatürk Caddesi’nde yer alan ilk mağazamıza olan büyük ilgi ve talep sonucunda ikinci mağazamız olan Neva AVM Outlet Loris Parfüm mağazasını açma kararı aldık. Orta Doğu’dan Avrupa’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyaya seslenen markamız ‘parfümün evrenselliği’ prensibi ile dünya standartlarında üretim yapıyor. Loris Parfüm özelinde Gebze’de bulunan 5000 metrekarelik üretim tesisimizde Türkiye’de geçerli olan tüm üretim standartları yanında Avrupa Birliği ve GMP Standartlarına uygun üretim gerçekleştiriyoruz. IFRA standartlarına uygun hammaddeler kullanıyoruz. Sağlık ve doğa dostu tüm parfümlerimiz, oda kokularımız, deodorantlarımız ve diğer ürünlerimizde kullandığımız esanslarımızı Türkiye ve Avrupa’nın en kaliteli ve uzman firmalarından temin ediyoruz ve Ar-Ge laboratuvarımızda muhteşem kokulara dönüştürüyoruz.” dedi.

 

Loris kalitesini dünyanın dört bir yanından milyonlarca insana ulaştırdıklarını anlatan Okuyucu: “Her sene milyonlarca kişinin ruhuna dokunan kokuların mimarı Loris, sadece geçen sene 15 milyon şişe parfüm üretti. 400 çeşit parfüm ve yan ürün gruplarımızla Alanya’da artık iki şube ile tüketicilere sesleneceğimiz için mutluyuz.” dedi.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri