LOFT yeni koleksiyonuyla dikkat çekiyor

30 Ocak 2019 Çarşamba

Yüksek kalite standardı ve işçiliğiyle Jean modasına yön veren LOFT, cesur ve özgün stillerin bir araya geldiği çok özel bir koleksiyon sunuyor

loft-yeni-koleksiyonuyla-dikkat-cekiyor

90’lı yıllardan bu yana Türkiye’de jean modasına yön veren, kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift dikişli paça jean tasarımları ile her sezondaki kült parçaların yaratıcısı LOFT, bu sezonda da aynı kalite ve iddiasını sürdürmeye devam ediyor.

 

LOFT ile sınırların olmadan giyin!                                            

Güçlü sesi, alışılmışın dışına çıkan giyim tarzıyla ilgi gören Aleyna Tilki, kendi stilini ortaya çıkarmanın en cesur yolunu LOFT ile sunuyor. Her yaşa hitap eden efsane jean markası, Aleyna Tilki ile 2019 İlkbahar - Yaz koleksiyonunda cesur ruhlara vurgu yapıyor. “Bir jeanle daha öteye!” sloganıyla tüm sezon ürünlerinde esnek ve rahat bir kullanım sunan LOFT, casual, skinny ve slim fit jeanleri ile yapabileceklerinizin sınırını ortadan kaldırıyor!

 

Cesur stillerin sıra dışı tarzını yaratmasına öncülük eden LOFT, göze çarpan stiller sunduğu koleksiyonuyla ‘Jean’i her mevsim ve günün her saatinde giyilebilir kılıyor. Her parçayla rahatlıkla kombinlenebilen jeanler, LOFT’un kazandırdığı yepyeni bir ruhla gardıroplara modayı getiriyor.

Jean’i, gündüzden geceye, bir iş gününden hafta sonu keyfine uzanan her alanda kullanmayı sevenler için farklı yıkama ve kesim alternatiflerine sahip olan koleksiyon, sadece kadın modelleriyle değil, erkeklerin de içinde rahat hareket edebileceği yüzlerce farklı renk ve model ürünüyle kendini gösteriyor.

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri