Loft baharın etkisini koleksiyonlarına yansıtıyor

06 Mart 2019 Çarşamba

Yüksek kalite standardı ve işçiliğiyle Jean modasına yön veren LOFT, Jean modasında devrim yaratacak stiller sunuyor

loft-baharin-etkisini-koleksiyonlarina-yansitiyor

90’lı yıllardan bu yana Türkiye’de jean modasına yön veren, kendine özgü yarattığı buz mavisi rengi ve çift dikişli paça jean tasarımları ile dikkat çeken LOFT, baharın etkini koleksiyonuna taşıyor.

 

LOFT, Jean modasında iz bırakan yenilikleri ve özgün tasarım kimliğiyle, baharın en hit parçalarını İlkbahar- Yaz 2019 koleksiyonuyla görücüye çıkarıyor. SS19 koleksiyonundaki tasarım detayı, kişiye özel dikilmiş hissi veren kusursuz kalıbı, vücutta muhteşem duruşuyla bu sezonda da iddiasını sürdürüyor.

 

Farklı materyalleri bir arada kullanan, zıt renklerin uyumunu, geomerik formlar, stilize edilmiş yazı baskıları ve şerit detaylarıyla ön plana çıkaran koleksiyon, farklı renk ve doku kombinleriyle yaratılan parçalarıyla konforu ve şıklığı bir arada sunuyor. Siyah, lacivert, beyaz gibi renklerin hakim olduğu koleksiyonda baharın olmazsa olmaz renkleri kırmızı, sarı ve turuncu da tasarımlardaki hakimiyetini gösteriyor.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri