Little Caesars, Zula Süper Lig’in yeniden yiyecek sponsoru

Little Caesars, Zula Süper Lig’in yeniden yiyecek sponsoru

Enfes lezzetleri ile esporu ve esporcuyu her daim destekleyen Little Caesars Türkiye, Zula Süper Lig 6. Sezon’unda da yiyecek sponsoru oldu. Marka, sponsorluk kapsamında Zula Süper Lig’e özel çıkarttığı Zula Gamer Menü ile espor müdavimlerine oyunun farklı aşamalarında kullanabilecekleri Zula Altını kazandırıyor.

Her zevke hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars, espor kulvarında Türkiye’nin en önemli platformlarından biri olan Zula Süper Lig’e, 6. Sezonda da resmi yiyecek sponsoru oldu.

Little Caesars, Zula Süper Lig’e özel çıkarttığı Zula Gamer Menü ile espor müdavimlerini enfes lezzetleri ile buluşturuyor. 15 Ağustos’ta başlayan ve 73 esporcunun mücadele verdiği Zula Süper Lig’in 6. Sezonu 90 maçlık bir maraton halinde toplam 9 hafta sürecek.

Gamer Menü Zula altını kazandırıyor

Sponsorluk kapsamında kullanıcıları pek çok yenilik bekliyor. Little Caesars’ın Zula Gamer Menü’sünü www.littlecaesars.com.tr üzerinden satın alan kullanıcılar, kendilerine gönderilen promosyon kodlarıyla oyunun farklı aşamalarında kullanabilecekleri 5 bin ila 50 bin arası Zula Altın kazanacak.

Tüketicinin ilgi alanlarını takip eden Little Caesars, yeni sezonda gamerlara yönelik birçok sürprizler ve yarışmalar yapacak.