Little Caesars, bayram kampanyası ile ailelerin bayram mutluluğuna ortak olacak

Little Caesars, bayram kampanyası ile ailelerin bayram mutluluğuna ortak olacak

Sevilen pizza markası Little Caesars, bayram coşkusunu erken başlatıyor. Üretimden dağıtım ve teslim aşamasına kadar aldığı yüksek hijyen önlemleriyle ürünlerini hazırlayıp sunan Little Caesars, bayram kampanyası ile ailelerin bayram mutluluğuna ortak olacak, sofraları eşsiz tatlarıyla buluşturacak.

Pizza severler, 20-31 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak “Pizza Bayramı” kapsamında 3 adet orta boy klasik pizzayı 20+20+20 TL’ye satın alabilecekler.

Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars, bayram sevincini benzersiz kampanyalarıyla ve eşsiz lezzetiyle zenginleştirmeye ve çoğaltmaya devam ediyor. Her damak tadına hitap eden pizzalarıyla paylaşma duygusunu artıran Little Caesars’ta “Pizza Bayramı” başlıyor.

Günlük taze hamuru, gerçek mozzarella peyniri, özel Sezar sosu ile hazırladığı ev yapımı kadar doğal pizzalarını müşterilerinin beğenisine sunan Sezar, bu benzersiz kampanya ile ailelerin bayram mutluluğuna ortak olacak. Sevilen pizza markası, Pizza Bayramı Kampanyası ile 3 adet orta boy klasik pizzayı 20+20+20 TL’lik fiyatlarla müşterilerine ulaştıracak. Kampanya 20-31 Temmuz arasında geçerli olacak.

Şubelerinde başlattığı ‘Sıfır Temas’ ve DSÖ ölçütlerine uygun dezenfeksiyon uygulamaları kapsamında Little Caesars, pizzalarını 245°C’lik fırınlarda pişirip, el değmeden temassız olarak hazırlıyor ve teslim ediyor. Bu sayede Little Caesars, herkesi güvenle yiyebilecekleri ev yapımı kadar doğal ve lezzetli pizzalar ile buluşturuyor. Pizza severlerin çoğalarak artan mutlu anları, benzersiz Little Caesars kampanyaları ve lezzetleri ile dolup taşıyor.