Liman Bandırma AVM 2 milyon ziyaretçi ağırladı

Bandırma’nın ilk ve Güney Marmara Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezi olan Liman Bandırma AVM, 29 Ekim 2011 tarihinden bu yana 2 milyon kişi tarafından ziyaret edildi

Liman Bandırma AVM 2 milyon ziyaretçi ağırladı

İstanbul ve İzmir’e 2 saatlik bir yakınlıkta bulunan Liman Bandırma Alışveriş Merkezi, açılışının üzerinden geçen 5 ayda yaklaşık olarak 2 milyon kişi tarafından ziyaret edildi. Bandırma’nın yanı sıra çevre ilçelerinde cazibe merkezi olan Liman Bandırma AVM’nin, ziyaretçilerinin yaklaşık yüzde 90’ı alışveriş yaparak AVM’den ayrıldı.

Büyükşehirlerdeki birçok alışveriş merkezinden daha fazla ziyaretçi çeken Liman Bandırma AVM, Yenikapı – Bandırma feribotunu kullanan ve İstanbul’dan İzmir’e karayoluyla hareket eden yolcularında uğrak noktası haline geliyor. 55 markası ile Bandırma ve çevresinde yaşam standartlarını artıran Liman Bandırma AVM’nin yatırımı Ayhanlar Holding tarafından yapıldı. Liman Bandırma AVM, 23 bin metrekare kiralanabilir alanıyla Güney Marmara Bölgesi'nin Avrupa standartlarındaki ilk alışveriş mekânı unvanını aldı.

İstanbul ve İzmir’e yakınlığından dolayı yaşam temposunun arttığı Bandırma’ya kaliteli hayat alanları sunan Liman Bandırma AVM, Güney Marmara Bölgesi’nin trend ve eğlence merkezi oldu. Ferah alışveriş ortamının yanı sıra gün ışığından maksimum derecede faydalanan tavan yapısıyla dikkat çeken Liman Bandırma AVM modern mimarisi ve kolay ulaşılabilme gibi imkânıyla da tercih sebebi oluyor.