Lila Grup YZB için hazırlıklarını sürdürüyor

Lila Group, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) Konferansı ve Fuarı’nın tematik sponsoru olarak etkinlikte yerini alıyor. Lila Group YZB’deki standında Sofia, Maylo ve Berrak markalarını sektör temsilcileri ile buluşturacak

Lila Grup YZB için hazırlıklarını sürdürüyor

Dünya standartlarında ürettiği temizlik kâğıtlarını Türkiye dışında 5 kıtada 76 ülkeye ihraç eden Lila Group, organize gıda ve perakende sektörünün en büyük konferans ve fuar organizasyonu olan “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonunu desteklemeye devam ediyor. 17-18 Nisan’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan YZB’de, bu yıl “Perakendenin Dinamik Çözüm Ortağı” olarak yer alacak olan Lila Group, markalarını sektör profesyonelleri ile buluşturmak üzere hazırlıklara başladı.

 

10 yılı aşkın süredir yerel markaların, tedarikçilerin büyüyebilmesi ve ülke ekonomisine destek olabilmesi için önemli buluşmalara ev sahipliği yapan YZB’nin sektörel misyonuna değinen Lila Group CEO’su Alp Öğücü şöyle konuştu: “Bu sene de organize gıda ve perakende sektörünün önemli temsilcilerinin bir araya geldiği YZB’ye katılacağımız için büyük memnuniyet duyuyoruz. Çorlu’da yer alan Türkiye, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika’nın en büyük kâğıt üretim tesisimiz ile bugün Temizlik kâğıtları sektörünün en önemli kurumlarından biriyiz. Türkiye ve Dünyanın dört bir yanındaki 76 ülkeye ürünlerimizi ulaştırmak için canla başla çalışıyoruz. Lila Group olarak YZB’deki standımızda perakende sektöründe faaliyet gösteren markalarımız olan Sofia, Maylo ve Berrak ile tuvalet kâğıdı, kâğıt havlu, kâğıt peçete ve kâğıt mendil çeşitlerimizi tanıtacağımız için heyecanlıyız. Her yıl yerli ve yabancı birçok sektör profesyoneli ile YZB’de bir araya geliyor, sektörü geliştirecek ve değer katacak yenilik ve fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Bu sene de YZB’nin var oluş amacına katkı sağlamayı ve sektör temsilciler ile bir araya gelmeyi önemsiyoruz.”