Lila Group 7’nci kez “İnsana Saygı Ödülü”nün sahibi oldu

Türkiye’nin önde gelen temizlik kâğıdı üreticisi Lila Group, Kariyer.net tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli ve köklü insan kaynakları ödüllerinden biri olan “İnsana Saygı Ödülleri”nin 7’nci kez sahibi oldu

Lila Group 7’nci kez “İnsana Saygı Ödülü”nün sahibi oldu

İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Kariyer.net'in insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak amacıyla düzenlediği “İnsana Saygı Ödülleri” bu yıl 2 Mayıs gününde Volkswagen Arena‘da gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Bugüne kadar ‘İnsana Saygı Ödülü’nün altı kez sahibi olan Lila Group bir kez daha bu özel ödüle layık görüldü.

 

“Dijital Dünya, Teknolojik Dönüşüm ve İnsan Kaynakları” temasıyla gerçekleşen İK Zirvesi'ndeki İnsana Saygı Ödülleri’nde, kariyer.net kullanıcısı olan 20 binden fazla işveren arasından iş başvurularını en hızlı sürede ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalar zorlu kriterleri gerçekleştirerek ödül almaya hak kazandı.

 

Sektördeki gücünün ve başarısının en önemli unsurlarından birinin insan kaynağı olduğunu belirten Lila Group CEO’su Alp Öğücü: “Lila Group olarak çalışanlarımızla birlikte sahiplendiğimiz ve benimsediğimiz; Aile, Gelişim, Güven, Kalite ve Sorumluluk değerlerimizle birlikte büyüyoruz. Geçtiğimiz yılın sonunda bu değerler üzerine tasarlanan sağlıklı yaşam ve çevreciliği destekleyen yeni nesil ofisimize taşındık. Her yıl çalışanlarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve çözüm üretebilmek adına değerlerimizden ilham aldığımız toplantıları yapıyoruz. En önemli sermayemizin çalışanlarımız olduğunu biliyor; bu sebeple onlara yetkinlik ve yeteneklerini geliştirebilecekleri ortam ve imkânlar sunarak yalnızca iş yaşamlarında değil, tüm hayatlarında destek olmak için çaba sarf ediyoruz. Lila Group olarak değerlerimizi benimseyen ve kendini kurumumuza ait hissedebileceğine inanan tüm çalışanların başvurularını değerlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu yıl yedinci defa kazandığımız İnsana Saygı Ödülü ile tüm bu çalışmalarımızla kayda değer bir farkındalık yarattığımızı görmek bize çok büyük bir mutluluk ve gurur veriyor.” dedi.