Lila çalışanları 23 Nisan’da çocuklar gibi eğlendi

Lila Group’un çalışanları, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocukları ile birlikte Lila Group Genel Merkezi’nde eğlenceli etkinlikler ile kutladı

Lila çalışanları 23 Nisan’da çocuklar gibi eğlendi

Lila Group, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi çalışanlarının çocuklarını genel merkezinde misafir etti. Bayram coşkusunu birlikte yaşamak için 19 Nisan’da ofiste ağırladığı minik misafirlerine özel etkinlikler düzenleyen Lila Group, çalışanlarının ve küçük misafirlerinin günü Lila ofisinde enfes bir kahvaltıyla başladı. Eğlen Öğren Hijyen Eğitimi’nin ardından resim atölyesi, yüz boyama,  kurabiye atölyesi gibi aktiviteler ile keyifli vakit geçiren minikler, günü kurabiye atölyesinde kendi yaptıkları kurabiyeleri yiyerek sonlandırdı.

 

Lila Group CEO’su Alp Öğücü 23 Nisan kutlamaları ile ilgili olarak: “Türkiye’nin önemli aile şirketlerinden biri olarak aile olmanın önemini her zaman vurguluyoruz ve aile kavramı çocuklarla daha da anlamlı ayrıca çalışan mutluluğu bizim en çok önem verdiğimiz hususlardan. Her geçen gün büyüyen kocaman bir aileyiz. Aile olmanın verdiği samimiyeti, güven duygusunu, birlik ve beraberliğin güzelliğini hep yaşadık, daha uzun yıllar da yaşayacağız. Bayramlar ise ailemizle kutlandığında daha bir anlamlı daha bir güzel olur… 23 Nisan sebebiyle ailemizin minik üyelerini, çocuklarımızı ofisimizde ağırlayalım ve bayram coşkusunu hep birlikte yaşayalım istedik… 24 Nisan’da benzer bir programı fabrikamızda yapacağız. Lila çocuklarının anne/babalarının çalıştıkları yerleri tanıyor, biliyor olması bizi çok mutu ediyor. Bu vesile ile bize dünyada çocuk bayramına sahip olan ilk ve tek ülke olmanın şerefini yaşatan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü de minnetle anıyor, şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.