Levi’s’tan yeni kadın denim koleksiyonu

İkonik marka Levi’s®, bu sonbahar çıkaracağı yeni Lot 700 serisi ile sayısız kesim, model ve yıkama türünün olduğu bir dünyada özgün bir jean’i yaratmaya imkan sağlıyor. Lot 700 serisi, on yıllardır süregelen deneyim ve yeni kumaş tekniklerini birleştirerek kadınların kusursuz denimi bulmasına yardımcı oluyor

Levi’s’tan yeni kadın denim koleksiyonu

Denimde en iyi ve ileri esnekliğin arandığı bu dönemde Lot 700 Levi’s®, işi bir adım daha ileri götürüyor. Her jean, son teknoloji kumaş yenilikleri sayesinde en iyi esneklik ve kendine gelme özelliğiyle, jeanseverlere diz izi ve şekil bozukluklarına güle güle dedirtiyor. Levi’s®'ın ileri esneklik teknolojisi ile giyenin hareketi ne olursa olsun denimin ping back yapabilme özelliği sayesinde jean şeklini koruyabiliyor. Jean'leri, en iyi şekli verebilmek için tasarladıklarını, konunun küçük bir kalça değil mükemmel bir kalça şekli yaratabilmek olduğunu belirten Levi’s® Baş Tasarımcısı Cheung, “Kumaştaki "Ping" esneme teknolojisi, sürekli kullanımdan sonra bile, şekli nasıl koruduğunu gösteriyor. Bugünden itibaren, kadınlar onları daha mükemmel gösterme ve hissettirme odaklı oluşturulmuş büyük bir seri olan 700 jeans koleksiyonuna sahip.” dedi.

 

Lot 700 kadınlara kendi numaralarını veriyor
Levi’s®; en ünlüsü Levi’s® 501 olan erkek serisi için oluşturulmuş ikonik numaralandırma sisteminden esinlenerek, kadın koleksiyonu Lot 700 için 3 rakamdan oluşan bir imza yarattı. Cool, Super Sexy görüntünün yaratıcısı Super Skinny 710, klasik skinny kesimi ile 711 Skinny, sıkı duruşu ve yüksek beli ile pin-up büyüsünü yaşatan 721 High-Rise Skinny'nin yanı sıra zamansız şıklığın göstergesi 712 Slim, bacağı daha uzun gösteren Bootcut 715 ve zamansız ve düz kesimi ile 714 Straight farklı renk ve yıkama çeşitleri ile yeni sezonun gözdesi olacak.