Levi’s 2013 koleksiyonu ile geçmişten geleceğe dönüş

Hindistan kültüründen esinlenerek hazırlanan, Levi’s® 2013 İlkbahar/Yaz erkek ve kadın koleksiyonlarında renkler, baskılar ve desenler ön planda yer alıyor

Levi’s 2013 koleksiyonu ile geçmişten geleceğe dönüş

Koleksiyon geri dönüşümlü iplikler, farklı apre-boya teknikleri ve doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılması ile üretildi.

Levi’s® 2013 İlkbahar/Yaz Erkek koleksiyonu için, 2012 Sonbahar/Kış sezonunda olduğu gibi baştan ayağa kişiye özel dikilmiş gibi görünen ürünler hazırlandı.

Üstlerde, grafik baskılarla süslenen klasik tarz gömleklere yer verildi. Dış giyim ürünleri, klasik ve değişmeyen deri ile spor ceketleri bir araya getirirken aynı zamanda sezon ürünleri olarak parka, anorak ve montlar bulunuyor. Uzun kollu üstler ise, farklı boylardaki şortlarla ve pantolonlarla kombinlendi.

Levi's® İlkbahar/Yaz kadın koleksiyonunda, kadın ruhunun doğallığı, asaleti, sınırları, neşesi ve gücü bu sezonun ilham kaynağı oldu.

Canlı ve renkli kalın çizgiler, ekose desenler, dijital yeniliklerden ve Japon batiğinden ilham alınarak yaratılmış desenler, bahar koleksiyonunda yer alıyor.

Tasarım detayları arasında, süsleme olarak tasarlanmış farklı dikişler, işlenmemiş kenarlar, otantik yamalar, lazer kesimler, düğmeli yakalar, açık sırt detayları, sıradışı renklerin kombinlenmesi ve eskitmeler yer alıyor. El örgüsü, nakışlar ve metal boncuklar da tüm mevsimsel tasarım konseptinin önemli parçaları arasında.