Perakende PageSkin

Levi’s, 90'lardan ilham alan, renkli Pokémon koleksiyonunu yarattı

Levi’s, 90'lardan ilham alan, renkli Pokémon koleksiyonunu yarattı

90'ların sonuna dair akılda kalanlar düşünüldüğünde, tüm dünyada hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sevilen eğlence serisi Pokémon'dan daha büyük bir ikon hayal etmek zor. Milenyumun başında kim Ash, Misty ve Pikachu ile renkli Pokémon dünyasında yolculuk ederken maceralara katılmak istememişti ki? Bu ikonik dünyayı ve Pokémon’un 25. doğum gününü kutlamak için Levi’s®, 90'lardan ilham alan, renkli Levi’s® x Pokémon koleksiyonunu yarattı.

"İnsanların Pokémon sevgileri hakkında konuştuklarını duymak çok eğlenceli. Herkesin bir favorisi var. Bu kadar çok ikonik Pokémon karakteriyle oynama ve yaratma fırsatına sahip olmak bizim için gerçekten özel bir deneyimdi.

Pokémon dünyasına saygı duyan ve varlığını kutlayan ince düşünülmüş bir koleksiyon yaratmak ve ikonlarımızı, tarihimizi onlarınkilerle eşleştirmek çok keyifliydi. Nostaljik, iyimser ve biraz da gerçeklerden uzaklaşma şansı tanıyan bir koleksiyon oldu. "- Karyn Hillman, Levi Strauss Baş Ürün Sorumlusu & Co. Orijinal Pokémon animasyon serisinin ilk sezonundan esinlenen koleksiyon, hem popüler karakterlerin hem de Kanto bölgesinin ormanlık ortamlarının grafik ve baskılarını içeren bir dizi Levi's® denim, üst giyim, alt giyim, tişört ve aksesuarlar içeriyor. Dikkate değer parçalar arasında 90'ların tarzı Vintage Fit Trucker Jacket ve taşlı indigo 551®Z Authentic Straight jean, büyük boy işlemeli Pikachu ve Electric-type Pokemon için şimşek yamaları bulunuyor. Ayrıca, Pokémon ile dolu göz alıcı bir orman tasarımına sahip, tamamen baskılı Vintage Fit Trucker Ceket ve 551®Z Authentic Straight jean de koleksiyona dahil oluyor.

“Pokémon markası 25. yıldönümünde dünya çapındaki hayranlarıyla pop kültüründeki kalıcı mirasını kutluyor. Levi’s®’taki arkadaşlarımız, Pokémon’un ilk lansmanını yaptığı dönemin ruhunu, yalnızca Levi’s®’ın yapabileceği şekilde bugünün stil duyarlılığıyla harmanlayan franchise simgelerini içeren bir koleksiyon geliştirdiler. Bu, Pokémon’un kökenlerine bakmak ve markayla büyüyen hayranlara ve günümüzün trend belirleyicilerine sevimli ve zeki Pokémon nostaljisini tarzlarına aşılamanın bir yolunu sunmak için Levi’s® ile son derece eğlenceli bir iş birliği oldu. " – Amy Sachtleben, The Pokémon Company International'da Lisanslama Direktörü Ayrıca, koleksiyona Ash, Misty ve Pokémon gibi klasik karakterlerin bulunduğu baskılı tişörtler ve hatta Misty hayranları için, dizide giydiği ikonik kıyafete bir saygı göstergesi olarak Levi’s® Misty Short ve Misty Tank de dahil. Aksesuarlar ve çeşitli diğer ürünleri de içeren Pokémon serisinde, mesela Ash Ketchum'un giydiğine benzeyen kırmızı beyaz Trucker Hat şapka ya da üç boyutlu sarı Pikachu kulaklı Knit Beanie bile var. Ayrıca tamamen çiçekli bir Pokémon baskılı spor çantası, bir Poké Ball crossbody çanta, ve ön tarafında Pokémon karakterlerinin işlendiği klipsli bez çanta var. Ayrıca koleksiyonda, çeşitli eşyalar üzerinde, Levi’s®’ın arka yamalarında Pokémon markası, kırmızı ve beyaz Poké Toplarını taklit eden Red Tab’ler ve Pikachu ve Poké Balls damgalı düğmeler de yer alıyor. Levi's® x Pokémon koleksiyonu, 15 Şubat 2021’den itibaren Levis.com.tr’de ve Levi’s® İstinye

LEVI’S® X POKÉMON mağazamızda satışa sunulacak.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin