Latin Dansları Kupası Antalya Migros AVM’de düzenlenecek

16 Nisan 2019 Salı

Antalya’nın en çok ziyaret edilen alışveriş ve yaşam merkezlerinden olan Antalya Migros AVM, Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nun düzenlediği Latin Dansları Kupası'na ev sahipliği yapıyor

latin-danslari-kupasi-antalya-migros-avmde-duzenlenecek

20 Nisan Cumartesi günü Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek Latin Danslar Kupası’nda, görsel bir şölen yaşanacak. Dünya şampiyonalarına örnek olacak yarışmanın artistik jürisinde dünyaca ünlü balet Tan Sağtürk, şarkıcı Nez, balerin ve model Özge Ulusoy, organizatör Banu Noyan ile Antalya Migros Alışveri Merkezi Müdürü Yasemin Baznak yer alacak.

 

Lisanslı dansçıların katılacağı ve Türkiye Dans Federasyonu hakemlerinin yer alacağı yarışmada Nez dansları ve şarkılarıyla konuklara unutulmaz bir eğlence sunacak.

 

Ülkemizi yurt dışındaki yarışmalarda temsil etmiş ve şampiyon olmuş konuk dansçılar da şovlarıyla gününüze renk katacak.

 

Antalya Migros AVM ziyaretçileri, kostümleri, dansları ve müzikleriyle muhteşem bir şov izleyecek. Bu şölene eşlik etmek ve sürprizlerle dolu bir gün yaşamak isteyen ziyaretçiler 20 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da Antalya Migros AVM’de yerlerini alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri