Kuyumculuk sektörü Ekim’de buluşacak

22 Ağustos 2014 Cuma

Kuyumculuk sektörünün Türkiye’de ki buluşma noktası olan “İstanbul Jewelry Show” Ekim Fuarı, tüm ışıltısıyla sektörün lider markalarının ürün ve hizmetlerini sergilemek için hazırlanıyor. UBM Rotaforte’nin organize ettiği dünyanın “ticari hacmi en yüksek” beş kuyumculuk fuarından biri olan “İstanbul Jewelry” Ekim 16 – 19 Ekim günleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) gerçekleştirilecek

kuyumculuk-sektoru-ekimde-bulusacak

Kuyumculuk ve mücevherat sektörünün buluşma platformu, Avrupa ve Orta Doğu’nun en önemli ticaret köprüsü olan “İstanbul Jewelry Show” Ekim Fuarı, sektör profesyonellerini ağırlamaya hazırlanıyor. Türkiye açısından sektörün nabzını tutan ve birçok ülkenin gözde firmalarını bir araya getirecek İstanbul Jewelry Show” Ekim Fuarı yerli ve yabancı sektör profesyonellerini 39’uncu kez İstanbul’da buluşturacak.

Fuarda sürpriz modeller sergilenecek
Yurt dışından önemli alıcıların geldiği fuarda,  sektörün temsilcileri yıla damgasını vuracak sürpriz modellerini gözler önüne serecek. Türkiye’nin yanı sıra, Hong Kong ve Tayland’dan ülke pavilyonları ile Hindistan, Çin, Lübnan,  Belçika, İtalya, BAE, Malezya, Meksika, Almanya, Yunanistan başta olmak üzere toplam 14’den fazla ülkeden yabancı firma göz kamaştıran ürünlerini sergileyecek. Meksika’nın bu yıl ilk kez katılımcı olarak fuarda yer alıyor olması dikkat çekici.

16-19 Ekim günleri arasında 4 gün boyunca yerli ve yabancı sektör profesyonellerini bir araya getirecek “İstanbul Jewelry Show” Ekim Fuarı, 3 salonda 30 bin metrekare alanda düzenlenecek.

Yalnızca sektör profesyonellerine açık
Dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşıyan “İstanbul Jewelry Show” Ekim 2014 Fuarında altın takı, gümüş takı, pırlantalı takı, pırlanta, renkli taşlar, inci, altın montür, makine ve ekipman, saat, saat yazılım, vitrin dekorasyon, paketleme ve kutulama, led, kasa sektörünün önde gelen firmaları yer alacak.

İstanbul Değerli Maden ve Mücevherat İhracatçıları Birliği, Mücevher İhracatçıları Birliği, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve KOSGEB tarafından desteklenen İstanbul Jewelry Show, Uluslararası Fuarlar Birliği (UFI) kalite onayı ve Kalite Yönetimi Sistemi ISO-9001 belgesine sahip.

Dört bir yandan katılım olacak
Dünyanın her kıtasından ve Türkiye’nin dört bir yanından alım yapmaya ve tasarımlarını sergilemeye gelecek kuyumcuları ağırlayacak olan “İstanbul Jewelry Show” Ekim Fuarına; Ekonomi bakanlığı tarafından; ABD, Almanya, Azerbaycan, BAE, Bahreyn, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Hindistan, İran,  Katar, Kazakistan, Litvanya, Lübnan, Polonya, Rusya, Singapur, Suudi Arabistan, Umman ve Ürdün’den Alım Heyeti programı gerçekleştirilmesi planlanmakta.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri