Kuru sele cam kavanozda

Gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakabilmek vizyonuyla Fora Zeytin,en sevilen zeytin ürünlerinden Kuru Sele için çevreye dost, sağlıklı cam ambalajı tercih ediyor

Kuru sele cam kavanozda

Her geçen gün artan plastik kullanımı ve çevre kirliliğine karşı duyarlı olan Fora Zeytin, ürün ambalajlarında doğa ile dost, geri dönüşümü olan malzemeleri tercih ediyor. Doğada ortalama bin yıl boyunca çözünmeyen plastikler, sadece bugünümüzü değil geleceğimizi de etkiliyor.

 

Plastik atıkların yarattığı çevre sorunlarına karşı, Fora Zeytin herkes tarafından çok sevilen Kuru Sele’yi cam kavanozda üretiyor. Bu sayede doğadan aldığı mucizenin karşılığı olarak, doğaya olan saygısını gösteriyor.

 

Çevreci yaklaşımla, güneş enerjisinden arıtma tesisine, atık yönetiminden çevreci ambalaja geçişe kadar çok sayıda projeye imza atan Fora Zeytin Genel Müdürü Efe Yazıcı;“Fora Zeytin olarak önceliğimiz sürdürülebilir bir dünya... Dünyanın geleceğini tehdit eden plastik atıklara ve buna bağlı oluşan çevre sorunlarına karşı ürünlerimizi cam ambalajda tüketiciler ile buluşturuyoruz. Doğaya daha az plastik atık bırakırken, aynı zamanda ürünü koruyucu madde ilave etmedenmuhafaza edilmesini sağlıyoruz” diye konuştu.