Kurban Bayramı’nda Van’ın en hareketli mekanı Van AVM olacak

29 Ağustos 2017 Salı

Sadece Van’ın değil, çevre illerin hatta İranlı turistlerin gözdesi haline gelen Van AVM’de etkinlikler bitmiyor. Van AVM, mağazalardaki cazip kampanyaların yanı sıra Kurban Bayramı’na özel “Şans Yolu” etkinliğiyle yine kentin en hareketli mekânı olacak

kurban-bayraminda-vanin-en-hareketli-mekani-van-avm-olacak

Van AVM, alışverişle yakaladığı ekonomik başarının yanında, gerçekleştirilen kültür-sanat ve eğlence etkinlikleriyle kentteki sosyal hayata da canlılık getirmeye devam ediyor.

 

Şık kafeleri, restoranları ve eğlence mekânları ile Van AVM Kurban Bayramı’nda da kentin en hareketli ve renkli mekânlarından biri olacak. Van AVM’de mağazaların bayrama özel kampanyalarının yanında, 4 gün boyunca hediyesi ve eğlencesi bol yarışma “Şans Yolu” gerçekleştirilecek. 31 Ağustos – 3 Eylül günleri arasında Van AVM ziyaretçileri 90’lı yılların efsane yarışması olan “Şans Yolu”nda adımlarını sürpriz hediyeler için atacak.

 

75 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler etkinliğe katılabilecek. Başlama işaretiyle birlikte, “Şans Yolu” platformunda bulunan kırmızı ışıklara yakalanmadan tüm etapları tamamlayan yarışmacılar finalde sürpriz hediyelerin sahibi olacak.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri