Kurban Bayramı’nda Eurometall işletmelerin yanında

Kurban Bayramı’nda Eurometall işletmelerin yanında

Gıda sektörünün ivme kazandığı Kurban Bayramı’nda, ürün teşhir ekipmanları, gıda sunum tepsileri, el sepetleri ve market arabaları en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor!


Gıda sektörünün yanı sıra, giyim ve kozmetik gibi sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler de ürün teşhir ekipmanlarını yenileyerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor.


Ürün teşhirini çok daha efektif hale getiren tüm ekipmanlar Eurometall’de!

Birbirinden farklı birçok sektöre hizmet veren sağlayan Eurometall, firmalara A’dan Z’ye her türlü ekipmanı sağlamaktadır. Eurometall, bir işletmenin kuruluşundan itibaren, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik ekipmanların yanında, satış destek ve promosyon ürünleriyle de işletmelerin satış hacmini arttırıcı her türlü desteği vermektedir. Eurometall, satış ve satış sonrası hizmetleriyle müşteri memnuniyetini en öne koyarak, müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz etmekte ve ihtiyaca göre ekipman önerilerinde bulunmaktadır.

 

Bayram alışverişinde satış performansınızı Eurometall teşhir ekipmanlarıyla arttırın!

Satış performansı her işletme için hayati önem taşır; Eurometall bu farkındalıkla ürün portföyüne yön vererek her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Eurometall, ürün teşhir ekipmanlarının işletmeler için verimlilik kaynağı olduğu bilinciyle ve sunduğu kullanışlı ve estetik çözümlerle, ürün teşhiri yapan hemen hemen her işletmenin öncelikli tedarikçisi olarak sektördeki yerini korumaktadır.

 

Ürün teşhir ekipmanlarının en çok nerelerde kullanıldığını ve satışa nasıl etki sağladığını Eurometall açıklıyor!

İşletmelerin en çok tercih ettiği Eurometall ürün teşhir ekipmanları;

Ürün teşhir sepetleri

Promosyon yapılan ürünlerin, müşteriler tarafından farkındalığını iki kat arttıran Ürün Teşhir Sepetleri, dikkat çekmek istediğiniz ürünleri ön planda tutmanıza ve satış hacminizi arttırmanıza yardımcı olur.

Gıda teşhir ekipmanları

Gıda ürünlerinin teşhirinin yapıldığı her yerde sunumu kolaylaştıran Eurometall Gıda Teşhir Ekipmanları, baharat, kuruyemiş, zeytin, pekmez, bal vb. katı ve sıvı tüm gıda ürünlerini öne çıkarmanızı sağlar.

 

Gıda sunum tepsileri

Şarküteri ve kasap gibi işletmelerin en çok tercih ettiği gıda teşhir ekipmanlarından biri olan Gıda Sunum Tepsileri; et, balık, peynir vb. ürünlerin görsel bir bütünlük içinde tüketici ile buluşmasını sağlayarak, zengin bir alışveriş deneyimi yaşatır.

 

Pleksi teşhir kutuları

Özellikle şekerleme ürünleri için çokça tercih edilen Pleksi Teşhir Kutuları, şeffaflığı ile ürün görünürlüğünü arttırırken, gıdaya uygunluğu ile de ürün sunumu için sağlıklı bir seçim olmaktadır.

Bu bayramda da Eurometall, işletmenizin yanında!

#HerİşYerindeBirEurometallVar