Künye Bilgileri

Sorumlu Genel Müdür
Yaren ÖZ
yaren@perakende.org

Editör
Onur KAYA
onur@perakende.org
haber@perakende.org

Muhabir
Deniz EMİROĞULLARI
deniz@perakende.org

Reklam Satış ve Pazarlama Yönetmeni
Zeynep GÜRDAL
zeynep@perakende.org

Duygu TEZEL ÇOBAN
duygu@perakende.org

Teknik Bilgi ve Genel Sorular
destek@perakende.org

 

Hukuk
Hasan İCÖZ

Finans
Nerihan TINGIR
nerihan@perakende.org

SAHİBİ
EKONOMİ YAYINLARI AŞ. ADINA GÖKÇİN ARAS

 

YÖNETİM YERİ
İçerenköy Mah. Değirmenyolu Sk.Kutay İş Merkezi A Blok
Ataşehir İstanbul


Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri