Küçük ressamlar hayvan dostlarımızı resmedecek

07 Mart 2018 Çarşamba

Gratis'in çocuklar için düzenlediği geleneksel resim yarışmasında bu yıl, küçük ressamlar hayvan dostlarımızı resmederek yarışacaklar. Ödüllü yarışmanın son katılım tarihi 31 Mart olarak belirlendi

kucuk-ressamlar-hayvan-dostlarimizi-resmedecek

Gratis’in gelenekselleşen resim yarışmasında çocuklar bu yıl hayvan dostlarımızı boyalara dökecekler. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin her yerinden 7-10 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılabilecek.

 

Yarışmaya katılmak isteyen minik ressamların yapması gereken tek şey, herhangi bir Gratis mağazasından veya www.gratis.comweb sitesinden ücretsiz olarak temin edecekleri katılım formunu doldurmak ve sevdikleri hayvanları resmetmek olacak.

 

Yarışmaya son katılım tarihi olan 31 Mart’a kadar resimlerini Gratis mağazalarına teslim eden çocukların, eserleri jüri tarafından değerlendirilecek ve seçilen 12 Gratis Resim Yarışması finalisti, 21 – 22 Nisan tarihlerinde eğlenceli bir haftasonu geçirmek üzere Gratis davetlisi olarak İstanbul’a gelecekler.

 

22 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek yarışma finalinde seçilen ilk 3 resmin sahibi yaz kampına gitmeye hak kazanırken, diğer finalistler ise birbirinden güzel sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Yarışmayı kazanan ilk 3 resim aynı zamanda23 Nisan tarihinde Gratis’in resmi web sitesinde açıklanacak.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri