“Kral Şakir” Adana’da büyük ilgi gördü

16 Mayıs 2018 Çarşamba

"Kral Şakir" adlı animasyon filminin ekibi 13 Mayıs Pazar günü Varol Yaşaroğlu’nun katılımı ile M1 Adana’da seyircisi ve hayranları ile buluştu

kral-sakir-adanada-buyuk-ilgi-gordu

M1 Adana Alışveriş Merkezi sanata verdiği önem ve tüm eğlenceli aktiviteleri ile çocukları sanat dünyasının yıldızları ile buluşturmaya, mutlu etmeye devam ediyor.

 

"Koca Kafalar" ve "Fırıldak Ailesi" gibi ünlü animasyon projelerinin sahibi Varol Yaşaroğlu'nun karakter tasarımı ile beyazperdeye taşınan Uluslararası bir çizgi film kanalının ilk yerli çizgi dizisi olan "Kral Şakir" etkinliği geçtiğimiz gün M1 Adana AVM’de gerçekleştirildi.

 

Pazar günü gerçekleştirilen özel gösterim öncesi programda; saat: 14.30’da Varol Yaşaroğlu ile söyleşi ve imza günü etkinliği düzenlendi. Etkinlik öncesi katılımcı çocuklara “Kral Şakir” stickerları dağıtıldı. Çocuklar etkinlik boyunca maskotlarla doyasıya eğlenerek dans ettiler. Varol Yaşaroğlu”na sorular sordular. Varol Yaşaroğlu tüm çocuklara isimlerine özel kart imzaladı. Müzik Eşliğinde eğlence aktiviteleri sonrası 16.00’da Film ekibi ile birlikte düzenlenen Film gösterimi etkinliğe katılan çocuklar ile birlikte gerçekleştirildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri