Kozzy’den 5’inci yılına özel 5 büyük hediye

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi kuruluşunun 5’inci yılı şerefine düzenlediği çekiliş kampanyasıyla otomobilden akıllı telefona birbirinden çekici 5 hediye kazanma şansı sunuyor

Kozzy’den 5’inci yılına özel 5 büyük hediye

İstanbul Anadolu yakasının köklü alışveriş merkezlerinden Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, kuruluşunun 5’inci yılını 23 Nisan – 29 Ağustos günleri arasında düzenlediği çekiliş kampanyasıyla taçlandırıyor. Otomobilden teknolojik ürünlere en sevilen markalara ait birbirinden güzel hediyeler, şanslı Kozzy ziyaretçilerini bekliyor.

Bir kişiye 2015 model Opel Corsa
Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nin 5’inci yıl çekiliş kampanyası kapsamında, belirtilen tarihler arasında, AVM’de bulunan mağazalardan kampanya süresince 200 TL ve katlarında alışveriş yapanlar, her 200 TL’lik alışverişleri için bir çekiliş hakkı kazanacak.

5. yılında birbirinden güzel hediyelerle ziyaretçilerine seslenen Kozzy, kampanya sonunda 5 şanslı ziyaretçisine; 1 adet Opel Corsa, 1 adet Iphone 6 Plus, 1 adet Ipad Air, 1 adet LG smart LED TV ve 1 adet Asus Notebook armağan edecek. Kampanya tarihleri arasında, yaptıkları alışverişlerin faturalarını AVM içerisindeki kampanya bankosuna getirerek ücretsiz olarak verilen Kozzy Club Üyelik Formu’nu dolduran 18 yaş üzerindeki herkes, kampanyaya katılmaya hak kazanacak.

Kozzy’nin 5’inci yıla özel düzenlediği kampanyanın kazananları, 2 Eylül gününde Kozzy AVM’de Milli Piyango İdaresi huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.