Kozmetik mağazalarının en cool markası Gratis

Türkiye’nin kişisel bakım marketi Gratis, halk jürisi tarafından belirlenen Cool Markalar Araştırması’nda kozmetik mağazası kategorisinde 4’üncü kez yılın en cool markası seçildi.

Kozmetik mağazalarının en cool markası Gratis

Cool Markalar Araştırması, Marketing Türkiye ve Roemler Türkiye işbirliği ile bu yıl 5’inci kez düzenlendi. Kişisel bakım ürünleri perakendesinin lider markası olan Gratis, Türk tüketicilerinin en cool bulduğu markaları belirlediği araştırma kapsamında kozmetik mağazası kategorisinde bu yıl da rakiplerini geride bıraktı ve 4’üncü kez yılın en cool markası ödülünün sahibi oldu.  

 

Cool Markalar Araştırması, Marketing Türkiye adına Roamler Türkiye'nin mobil uygulaması üzerinden Temmuz – Ağustos 2019 tarihleri arasında Türkiye'yi temsilen 12 bölgeden 18 – 54 yaş arası kadın ve erkek 1000 kişinin katılımı ile gerçekleştirildi. Katılımcıların öncelikle kategori belirtmeksizin sonrasında ise belirlenmiş her bir kategoride “en cool” buldukları markaları herhangi bir cevap seçeneğini işaretlemeksizin açık olarak yazarak belirttikleri araştırmada Gratis, kozmetik mağazası kategorisinde 2019 yılının en cool markası seçildi.

 

Tüketicilerin alışveriş deneyimlerini yeniden şekillendirme hedefi ile 10 yıl önce yola çıkan ve bu süreçte kişisel bakım sektörüne yeni bir vizyon kazandıran Gratis