Koton alışverişleri cebe indi

Koton, mobil uygulamasıyla sezon trendlerini cebinize getiriyor. Koton mağazalarındaki binlerce ürüne kolaylıkla ve güvenle ulaşmayı sağlayan mobil uygulama, sezonun en yeni trendlerini keşfetme imkanı da sunuyor

Koton alışverişleri cebe indi

En yeni trend ve tasarımları 28 ülkede, 500’den fazla mağazada sınırsız seçenekler ve ulaşılabilir fiyatlarla moda severlerle buluşturan Koton; mobil uygulamasıyla kadın ve erkek modasına ulaşmayı kolay ve keyifli hale getiriyor. Her beğeniye ve ihtiyaca hitap eden, binlerce Koton ürün ve tasarımına hızlı bir şekilde ulaşmayı sağlayan Koton mobil uygulaması; iOS ve Android cihazlarda App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

 

Sezonun trendlerini cebinize getiren uygulama; tüm Koton mağazalarında bulunan en yeni ürünleri inceleme ve satın alma, istenen ürünleri beden, renk ve fiyat filtreleri ile kolayca arama ve hangi mağazalarda bulunduğunu görüntüleme fırsatı sunuyor.  Favori ürünlerin kaydedilebildiği uygulama, kolay ve güvenli bir şekilde yapılan alışverişlerin sipariş durumunu takip etmeyi de sağlıyor. Uygulamaya özel indirim ve fırsatlardan yararlanmayı ve Koton’a özel tüm kampanyalardan haberdar olmayı sağlayan uygulama, aynı zamanda sezonun en yeni trendlerini keşfetme ve özel kombin önerilerini görme imkânı da sunuyor.