Korsanlar alemi yolculuğuna Anatolium’da çıkılacak

03 Şubat 2015 Salı

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş Merkezi, sömestrda çocukları doyasıya eğlendirmeye devam ediyor

korsanlar-alemi-yolculuguna-anatoliumda-cikilacak

2 Şubat’ta başlayan ve 8 Şubat’a kadar Anatolium’da miniklere unutulmaz bir eğlence yaşatacak olan Korsan Hook ile Hazine Adası etkinliğinde çocuklar korsanlar âlemine yolculuğa çıkıyor.

Korsan kostümü giyen minikler önce yüz boyama etkinliğine katılıp gerçek birer korsana dönüşüyor, daha sonrasında alışveriş merkezi içinde minik gemileri ile gezintiye çıkıyor. Korsanlar diyarına girip, hazine avına çıkan çocuklar kum havuzunda altınları bulmaya çalışıyor.

Kıta savaşları ve kanca atışları etkinliklerinde de becerilerini göstermeye çalışan minikler, etkinlik sonunda korsan sertifikalarını alacak.

Resim yarışması da düzenlenecek
Ayrıca 7-14 yaş grubu için Atael Koleji işbirliğiyle düzenlenen Ailem konulu Resim Yarışması’na, 6 Şubat’a kadar katılım sürecek. Yetenekli çocuklar resimlerini Anatolium Danışma Bankosu’na ya da Akids etkinlik alanına götürerek yarışmaya katılabilecek. 7-13 Şubat günlerinde de jüri tarafından değerlendirilmesi yapılacak olan yarışmanın sonuçları 14 Şubat’ta Ödül Töreni’nde açıklanacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri