Konya’da Novada Fashion Fest rüzgarı esti

11 Nisan 2016 Pazartesi

Yaptığı etkinliklerle ziyaretçilerine alışverişin yanı sıra eğlence imkanı da sunan Novada Outlet Konya, aktivitelerine yenilerini eklemeye devam ediyor

konyada-novada-fashion-fest-ruzgari-esti

Novada bu kez; Konya’da ilk defa gerçekleşen Fashion Fest ile 1-2 ve 3 Nisan günlerinde, ziyaretçilerini defile ve söyleşilerin yapıldığı dopdolu bir programın yanı sıra mağazaların Fashion Fest’e özel indirimleriyle buluşturdu. Novada Fashion Fest kapsamında, 1 Nisan Cuma günü gerçekleşen “Özel Alışveriş Gecesi” ile AVM’nin alışveriş saatleri gece 23.00’e kadar uzadı. Bu özel gecede Konyalılar, Novada mağazalarının özel indirim ve kampanyalarıyla uygun fiyatlı ve daha uzun süreli alışveriş yapma imkânı buldu.


“Özel Alışveriş Gecesi”nin ardından, 2 Nisan Cumartesi günü Merve Büyüksaraç, Elif Ece Uzun ve Fatoş Kabasakal gibi ünlü ve tanınmış mankenlerin katılımı ile gerçekleşen defilelerde Novada’da yer alan markaların 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarından bir seçki Konyalı moda severlerle buluştu. Defile koleksiyonları LC Waikiki, DeFacto, Koton, Kiğılı, Altınyıldız, Adil Işık, U.S. Polo Assn., Adidas, Batik, Collezione, İGS, Moda di Centone, Nara Maxx, Chima, Tuğba Venn, Nihan, Doğan Çanta, Atasay, Cix Silver, Penti, Atasun Optik, Opmar Optik ve Işık Optik Saat’in bulunduğu 23 markalarından Novada Fashion Fest’e özel olarak seçildi.


Novada Fashion Fest programında, 3 Nisan Pazar günü gerçekleşen Deniz Akkaya ile Tarzını Belirle söyleşisinin yanı sıra Novada’nın çeşitli alanlarında yapılan makyaj ve cilt bakımı atölyelerinde de uzmanlar kişiye özel öneriler sunarak ücretsiz hizmet verdi. Türkiye’nin en stil sahibi kadınları arasında kabul edilen Deniz Akkaya’nın klasik stil ve güzellik sırları üzerine verdiği tavsiyelerin ardından, Konyalıların yoğun ilgi gösterdiği Fashion Fest ile Novada Outlet Konya alışveriş ve moda dolu bir etkinliğe imza attı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri