Komili 140’ıncı yılına özel seri düzenledi

15 Ocak 2019 Salı

Ölmez ağacı zeytinin insanlığa armağanı, doğanın mucizesi zeytinyağını 140 yıldır büyük özen ve titizlikle sofralara ulaştıran Komili, bu önemli kilometre taşının anısına “140. Yıl Özel Serisi”ni tasarladı

komili-140inci-yilina-ozel-seri-duzenledi

Ölmez ağacı zeytinin insanlığa armağanı zeytinyağını layığıyla sunarken, bu kadim kültürü gelecek kuşaklara taşımak için de çalışan Komili, tam 140 yıldır zeytinyağının en iyisini, en doğalını ve en lezzetlisini tüketicilere sunmayı ilke ediniyor.

 

Doğanın mucizesi zeytinyağını büyük bir tutku ve uzmanlıkla sofralara ulaştıran Komili’nin, hassas üretim ve kontrol kriterlerinden geçerek sınırlı sayıda üretilen 140. Yıl Özel Serisi, seçili marketlerin raflarındaki yerini aldı.

 

Komili, 140 yıllık ustalığıyla ürettiğizeytinyağları için, doğadan, zeytin ağaçlarından ve insanlardan ilham alan özel ambalajlar tasarladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri