Perakende PageSkin

Kombinlerinize tarz katacak sneakerlar Lumberjack’te

Kombinlerinize tarz katacak sneakerlar Lumberjack’te

Dört mevsim şıklığı konforla buluşturan Lumberjack, tarzınıza uygun ve konfor sağlayan modellerle bayramı kutluyor!

Dünya trendlerini konforla birleştiren Lumberjack, her yaşa ve zevke hitap eden modelleriyle bayramda da kadın, erkek ve çocukların favorisi olmaya devam ediyor!

Sneaker modelleriyle tarz bir koleksiyon yaratan Lumberjack, sağlam ve fonksiyonel ayakkabılarıyla bayram kombinlerine enerji katıyor. Kadınlar için beyaz, bej ve mavi renkleriyle öne çıkan sneaker’ları dikkat çekici dikiş ve bağcık detayları süslüyor. Elbiseler, etekler, jean’ler, gömlekler ve tişörtler ile rahatlıkla kombinlenebilen ayakkabılar, bayram kombinlerini adeta taçlandırıyor.

Erkekler için ise bej, gri ve beyaz tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı modeller arasında günün her anına eşlik edecek rahat ve kullanışlı sneaker’lar yer alıyor.

Lumberjack, miniklerin de bayram kombinlerine en dinamik şekilde eşlik ediyor. Siyah, beyaz ve bej renkteki sneaker’lara çocukların kolay kullanımı için cırt cırt eşlik ediyor.

Lumberjack Bayram Koleksiyonu’nda yer alan oldukça zengin sneaker modellerini daha yakından görebilmek için FLO, In Street ve diğer seçkin satış noktalarını veya  www.flo.com.tr ve www.instreet.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin