Koçtaş’ın online alışverişlerinde yeni dönem

Koçtaş’ın online alışverişlerinde yeni dönem

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, mobil uygulaması, koctas.com.tr ve Koçtaş Çözüm Merkezi üzerinden yapılan alışverişlerdeki yeni teslimat seçenekleri ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Koçtaş’ın, “Ara, Tıkla & Teslim Al” hizmeti ile telefonla veya internet üzerinden verilen siparişler, tercihe göre eve teslim ediliyor veya Koçtaş mağazasında teslim alınabiliyor. Ayrıca kargo beklemeye son veren Koçtaş’ta; mobil uygulamadan, hızlı sipariş ekranlarından veya koctas.com.tr’den verilen siparişler, ertesi gün mağaza açılış saatini beklemeden ve mağazaya girmeden sabah saat 08.00 itibarıyla Ürün Teslim Noktası’ndan temin edilebiliyor.

Online alışverişlerde müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya yönelik uygulamalarına her geçen gün yenilerini ekleyen Koçtaş, mobil uygulaması, koctas.com.tr ve Koçtaş Çözüm Merkezi üzerinden yapılan alışverişlerde “Ara, Tıkla & Teslim Al” hizmeti ile müşterilerine birçok yeni kolaylık sunuyor.

“Ara, Tıkla & Teslim Al” seçeneği ile Koçtaş müşterileri, siparişlerinin evlerine teslim edilmesini tercih edebildikleri gibi, kargo beklemek istemeyenler siparişlerini ertesi gün belirtilen Koçtaş mağazasından teslim alabiliyor. Koçtaş müşterileri bu hizmet sayesinde kargo bedeli ödemeden ve mağazaya girmeden Ürün Teslim Noktası’ndan siparişlerini temin edebiliyor.

Koçtaş, online alışveriş keyfini artıracak diğer bir uygulaması ‘ertesi gün teslimat’ seçeneği ile de kargo beklemek istemeyen müşterilerine kolaylık sağlıyor. Koçtaş, alışverişlerini en kısa sürede yapmak isteyen müşterilerine, mobil uygulamadan veya telefonla verdikleri siparişlerini mağaza açılış saatini beklemeden ve mağazaya girmeden ertesi gün saat 08.00 itibarıyla teslim alabilme ayrıcalığı sunuyor.

 

Koçtaş’ta ustalara özel teslimat

Koçtaş, “Ara, Tıkla & Teslim Al” hizmeti kapsamında Ustakart sahiplerine de büyük avantaj sağlıyor. Hizmetten faydalanmak isteyen ustalar, siparişlerini telefonla ilgili mağazanın usta temsilcisine vererek, istediği ürünleri ertesi gün mağaza açılışını beklemeden sabah 08.00’den itibaren Koçtaş mağazalarından teslim alabiliyor.