Koçtaş Hopi’yle güçlerini birleştirdi

01 Temmuz 2016 Cuma

Türkiye’de ev geliştirme perakendeciliği alanında hizmet veren Koçtaş, alışverişin app’i Hopi’nin üye markası oldu

koctas-hopiyle-guclerini-birlestirdi

Alışveriş’in app’i Hopi, Türkiye’nin ev geliştirme perakendeciliğindeki lider markası Koçtaş’la işbirliği yaptı. İşbirliği kapsamında Hopi’nin üye markaları arasına katılan Koçtaş, Hopi’lilere Paracık kazandıracak. Akıllı telefonuna Hopi indiren herkes, 24 Temmuz’a kadar Koçtaş’tan yapacağı 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde 40 Paracık’ın sahibi olacak.


Hopi’nin Koçtaş ile yepyeni bir sektöre giriş yaptığını belirten Hopi Genel Müdürü Onur Erbay: “Koçtaş’la işbirliğimizin ev alışverişinin yoğunlaştığı bir döneme denk gelmesinden son derece memnunuz.Bundan sonraki hedefimiz akaryakıt sektöründe Hopi’li alışverişi başlatmak.” dedi. Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu ise: “Müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak için yeni trendleri takip ediyor; hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Hopi ile yaptığımız işbirliği de bu vizyonumuzun bir parçası. Bundan sonra biz de müşterimize Paracık kazandıracağız.” diye konuştu. Hopi, katlanarak harcanan Paracık’lar sayesinde bir yılda müşterilerin alım gücünde 170 milyon TL’lik artış sağladı.


Evlenenler ve evini yenileyenler için fırsat
Koçtaş’la işbirliğini çok doğru bir zamanda yaptıklarını vurgulayan Onur Erbay: “Bahar ve yaz ayları, yaşam alanlarının en yoğun şekilde yenilendiği dönemler. Mezuniyet sonrası iş hayatına adım atan ve yeni ev açan gençler, evlenenler, tatil için yazlıklarına gidenler... Herkesin yolu mutlaka Koçtaş’tan geçiyor. Koçtaş’la işbirliğimizin ev, ofis, bahçe alışverişinin yoğunlaştığı bu döneme denk gelmesinden son derece memnunuz.” diye konuştu.


Hopi’nin 3,6 milyon üyesinin olduğunu sözlerine ekleyen Erbay şunları ifade etti: “Koçtaş işbirliğiyle birlikte bu sayının daha da büyüyeceğine inanıyoruz. Üyelerimizden her gün 250 bini Hopi’sine bakıyor, her gün 50 bini Hopi’siyle alışverişe çıkıyor. Koçtaş işbirliğiyle birlikte Hopi’yle alışveriş yapılabilen sektörlere bir yenisi daha eklendi. Bundan sonraki hedefimiz akaryakıt sektöründe Hopi’li alışverişi başlatmak. Böylece müşterilerimizin her alandaki alışveriş ihtiyacına yanıt verebileceğiz.”


Hopi’yle bir yılda yapılan alışverişlerin toplam hacmi 2 milyar TL’ye ulaştı. Hopi, üyelerine alışverişlerinden 120 milyon TL değerinde Paracık kazandırdı. Hopi, katlanarak harcanan Paracık’lar sayesinde müşterilerin alım gücünü 170 milyon TL değerinde artırdı.


Hem müşteri memnuniyeti hem de müşteri sayısı artacak
Hopi’yle yaptıkları işbirliği sayesinde hem Koçtaş müşterilerinin memnuniyetini daha da artıracaklarını hem de yeni müşteri kazanacaklarını belirten Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu şunları ifade etti: “Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeye çıkartma hedefiyle çalışan bir markayız. Vizyonumuz çerçevesinde müşterilerimizin daha kaliteli hizmet almaları için yeni trendleri takip ediyor; hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Perakende dünyasında farklılaşmak için dijital dönüşüme ve yeni nesil müşterilerin beklentilerine uyum sağlamak gerekiyor. Hopi işbirliği ile müşterilerimize kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Paracık kazanma ve Paracık’ları katlayarak harcama fırsatı veriyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri