Koçtaş büyüme odaklı yatırımlarına devam ediyor

18 Şubat 2019 Pazartesi

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki 365 AVM’de İstanbul dışındaki ilk Koçtaş Fix mağazası açıldı

koctas-buyume-odakli-yatirimlarina-devam-ediyor

2018 yılı Nisan ayı itibariyle Tepe Emlak Yatırım’ın yönetimini üstlendiği 365 AVM’nin marka karması daha da güçleniyor.

 

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanları ve markalarıyla Ankara’nın en çok tercih edilen AVM’leri arasında yer alan 365, Tepe Emlak Yatırım’ın kiralama ve yönetim konusundaki deneyimleriyle yeni bir çehreye kavuşuyor.

 

Yakın dönemde hizmete giren Yargıcı ve Journey mağazalarından sonra İstanbul dışında açılan ilk Koçtaş Fix mağazası da 365 AVM ailesine katıldı.

 

Açılışını üst düzey yöneticilerin gerçekleştirdiği mağazada müşterilerin acil ve temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek 6 bin adet ürün yer alıyor. Ayrıca hızlı sipariş ekranları ile yaklaşık 100 bin ürünün evlere teslimi de sağlanıyor.

 

İstanbul dışında açılan ilk Koçtaş Fix mağazası ile değişimi devam eden 365 AVM, Tepe Emlak Yatırım’ın deneyimleri ile gerçekleştirdiği titiz çalışmalarla çok yakında sürpriz birçok marka ve sektörü bünyesine katmaya hazırlanıyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri