Kocan Kadar Konuş’un galası Bursa’da gerçekleşti

06 Nisan 2015 Pazartesi

20 Mart’ta vizyona giren “Kocan Kadar Konuş” filminin oyuncuları, İstanbul, İzmir, Ankara ve Berlin’de yapılan galaların ardından Bursalı seyircilerle buluştu

kocan-kadar-konusun-galasi-bursada-gerceklesti

Vizyona girdiği ilk hafta 1 milyonu aşkın seyirciye ulaşan “Kocan Kadar Konuş” filminin başrol oyuncuları Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü önceki gün (2 Nisan Perşembe) “Bursa Kent Meydanı AVM Avşar Sineması”nda seyirci ile buluştu.

Salonların dolup taştığı, kahkaha seslerinin yükseldiği film seansları sonrası Ezgi Mola ve Murat Yıldırım 4 farklı salonda hayranlarıyla buluşup sohbet etti. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren oyuncular, selfie yapmayı da ihmal etmedi.

Otuz yaşına gelmiş ve şimdiye kadar ikili ilişkilerinde başarılı olamamış Efsun’un lise aşkı Sinan ile karşılaşmasının ardından ailesinin verdiği direktiflerle onu evliliğe ikna etme sürecinde başına gelen komik olayları konu alan film, hem erkek hem de kadın izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.

İzleyicilerle buluşmanın ardından Bursa basını ile de bir araya gelen Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve yönetmen Kıvanç Baruönü yaptıkları kısa röportajlar sırasında basın mensuplarının mikrofon ve kayıt cihazlarını tutarak onlara yardımcı oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri