kliksa.com’un CFO’su değişti

02 Eylül 2015 Çarşamba

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu kliksa.com’un Finans Direktörlüğü (CFO) görevine Doğan Okur getirildi

kliksacomun-cfosu-degisti

Uzun yıllar ulusal ve uluslararası markalarda yönetici pozisyonlarında çalışan ve geniş e-ticaret sektör deneyimine sahip Doğan Okur, kliksa.com’un finansal konularının ve finansla ilgili tüm organizasyonunun işleyişinden sorumlu olacak.

1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü tamamlayan Doğan Okur, mezun olduktan sonra PricewaterhouseCoopers’ta son görevi Kıdemli Denetim Müdürlüğü olmak üzere 1998-2012 yılları arasında görev yaptı.

Okur, PricewaterhouseCoopers’ta çalıştığı dönemde, Doğuş Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. 2012-2014 yılları arasında Doğan Online’da Grup Finans Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği’nin (TÜSİAD) Bilgi Teknolojileri ve İletişim Çalışma Grubu üyesi olan Okur, Doğan Online’da çalıştığı dönemde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesinin sahibi oldu. 2014-2015 yılları arasında Aslanoba Grup’ta Finans Direktörü olarak çalışan Okur, 2015 yılında Kliksa İç ve Dış Tic. A.Ş.’ye Finans Direktörü olarak geçti.Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri