Kıyamet Kentpark’ta koptu

24 Aralık 2012 Pazartesi

21 Aralık’ta kıyamet kopacak kehaneti gerçek oldu. 21 Aralık Cuma günü Kentpark’ta alışveriş kıyameti koptu. Kentpark, ziyaretçilerinin yaptığı alışverişin yüzde 10’unu nakit olarak iade etti

kiyamet-kentparkta-koptu

Türkiye’de bir ilk olan kampanyaya yoğun ilgi vardı. Yalnızca giyim ve ayakkabıda geçerli olan kampanyaya 52 mağaza katıldı. Sabah saat 09.00’da kapılarını açan alışveriş merkezi 23.00’te kapanırken, yüzde 10 nakit iade noktasındaki kuyruk sabah saatlerindeki yoğunluğunu aratmadı.

Mağazalarının dönemsel indirimlerinin haricinde yapılan yüzde 10 nakit iade müşteriler için cazip bir alışverişe dönüşürken, Ankara ve çevre illerden de binlerce ziyaretçinin akın ettiği Kentpark’ta kelimenin tam anlamıyla alışveriş çılgınlığı yaşandı.

Bütçesinin tamamının yatırımcı tarafından karşılandığı yüzde 110 kampanyası mağazaların cirolarına olumlu yansırken günlük toplam 1 milyon 200 bin TL’lik ciro yapıldı. Kampanyaya dahil mağazaların ve müşterilerin oldukça memnun kaldıkları kampanyada tek şikayet edilen konu ürün stoklarının tükenmiş olmasıydı.

Kentpark AVM yönetimi buna benzer ve bunun yanı sıra çok daha farklı kampanyaların önümüzdeki süreçte devam edeceğinin müjdesini verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri