Kış sezonunun çanta şıklığı da Samsonite’tan

Samsonite, kış sezonu boyunca kayak tatilleri ve hafta sonu kaçamakları için hem kullanışlı hem de darbelere karşı dayanıklı valiz seçenekleriyle seyahatlerinizde konfor sağlıyor

Kış sezonunun çanta şıklığı da Samsonite’tan

Farklı ihtiyaçlara uygun kullanım sağlayan modellerin yer aldığı Samsonite, sömestr tatilleri ve kış tatilleri için hem rahatlıkla kullanılabilecek hem de çok yer tutan kışlık kıyafetler için geniş iç hacimli valiz ve çanta seçenekleri sunuyor.

 

Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek fonksiyonel çanta modellerinin yer aldığı Samsonite, Duffle serisi ile kayak sezonu boyunca hafta sonu kaçamakları için yolculuklarda harika bir yol arkadaşı oluyor. Omzu acıtmayan özel askıları, geniş iç hacmi, kişiselleştirilebilir isim kartı ve dayanıklı dış yüzeyiyle Duffle serisi, güvenli ve pratik bir kullanım sağlıyor.

 

Seyahate dair tüm ihtiyaçları karşılayan ürünleriyle Samsonite, yolculuklarda en çok tercih edilen kabin boy valizlerindeki sınırsız modelleriyle de sizi seçim yapmaya zorluyor. Darbelere karşı sağlam yapısı ve boyu ayarlanabilir çekçek sapı ve manevra kabiliyetiyle en zor kış şartlarında bile rahat bir kullanım sunuyor.

 

Kabin tipi valizlerine göre oldukça geniş bir iç hacme sahip olan Samsonite valizler, yakın mesafe seyahatlerde bile maksimumda eşya taşıma olanağı sağlıyor. Boyunun avantajı sayesinde havaalanında valiz bekleme derdinden kurtaran, hacmiyle kısıtlı eşya sınırlarını ortadan kaldıran daha birçok avantajıyla da seyahat severlerden tam not alıyor.