Kış modasını tarzınıza yansıtın Tchibo ile hem rahat hem stil sahibi olun

Tchibo, ‘‘Sıcak Kış Modası’’ ve ‘‘Konfor ve Sağlık Zamanı’’ temalarıyla soğuk havalarda konforunuzu artırırken stilinize de ilham oluyor.

Kış modasını tarzınıza yansıtın  Tchibo ile hem rahat hem stil sahibi olun

Tchibo, ‘‘Sıcak Kış Modası’’ temasıyla kış aylarında hem rahat hem de stil sahibi olmak isteyenlere birçok seçenek sunuyor. Şıklığınızı tamamlayacak birçok aksesuarın yer aldığı koleksiyondaki ürünler yalnızca malzemenin kalitesiyle değil, incelikli dikişleri ve farklı el işçilikleriyle de dikkat çekiyor.

Kış sezonuna damga vuran Örgü Bereler sezonun ruhuna renk katıyor. Soğuktan korunmaya yardımcı olurken aynı zamanda kombin alternatiflerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Örgü Atkı, sofistike görünümünü spor bir şıklıkla harmanlamak isteyenlere alternatif sunuyor. Sade aksesuarlardan biri olan Örgü Eldiven hem elleri ısıtıyor hem de şık bir aksesuar oluyor. Büzgülü Bluz ise kırmızı rengi sayesinde gri kış günlerinde pozitif enerjiyi hayatınıza taşıyor.

Şıklığınızı tamamlayacak aksesuarlar

Deri görünümlü Cüzdan, sıcak ve koyu tonların bir araya geldiği renkleriyle öne çıkıyor.

Fermuarlı ana bölmesi, iç kısmında yer alan fermuarlı bozuk para bölmeleriyle kullanım kolaylığı sunarken, gerçek deri yumuşaklığını ellerinizde hissettiriyor.

Evde motivasyonunuzu yükseltin

Tchibo’nun  ‘‘Konfor ve Sağlık Zamanı’’ temasında yer alan Pazen Pijama hem ev stilinizi tamamlıyor, hem de motivasyonunuzu yükseltiyor. Yan yırtmaçları bulunan pamuklu Örme Gecelik, rahatlığı ve şıklığı ile öne çıkıyor. Sıcacık tutan ve rahat bel lastiğine sahip olan Termal Tayt ise ısıyı vücuttan dışarı çıkarmayarak soğuk havalarda doğal bir ısıtıcı işlevi görüyor.

Tchibo’nun ‘‘Sıcak Kış Modası’’ ve ‘‘Konfor ve Sağlık Zamanı’’ temalı ürünlerine , Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr   internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattından ulaşabilirsiniz.

Bazı ürünlerin fiyatları şöyle:

  • Pazen Pijama: 269,95 TL
  • Organik Pamuklu Gecelik: 169,95 TL
  • Örgü Bere: 79,95 TL
  • Örgü Atkı: 129,95 TL
  • Örgü Eldiven: 79,95 TL
  • Cüzdan: 169,95 TL
  • Büzgülü Bluz: 199,95 TL
  • Termal Tayt: 149,95 TL