Kipa’dan otizm farkındalığı

02 Nisan 2015 Perşembe

Perakende zinciri Kipa, Dünya Otizm Farkındalık Günü için özel bir program hazırladı

kipadan-otizm-farkindaligi

Türkiye’nin 12 ilinde gerçekleştirdikleri ücretsiz etkinliklerle topluma katkı sağlayan Kipa Aile Kulüpleri, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’ne dikkat çekmek amacıyla otizmli çocuklara yönelik sergiler, müzik dinletileri, atölye çalışmaları ve eğitimler hazırladı.

Bir hafta boyu sürecek program kapsamında Salihli Aile Kulübü, bugün (2 Nisan) Salihli Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle otizmli çocukların el emeğini yansıtan ürünlerin yer alacağı bir sergi açacak.

Yürüttükleri projelerle gençlere destek olan Kipa Toplum Elçileri ise 3 Nisan’da Forum Bornova Aile Kulübü’nde, 5 Nisan’da Çiğli Aile Kulübü’nde Otizmli Çocuklarla Kukla Yapımı Etkinliği düzenleyecek.

Kuşadası Aile Kulübü 4 Nisan’da Özürlüler Derneği işbirliğiyle AVM içerisindeki oyun salonunda çocuklara eğlenceli bir gün geçirme imkânı sunarken, Mersin Aile Kulübü ise aynı tarihte Otistik Çocukları Koruma Derneği’nin düzenleyeceği Otizm Bilgilendirme Semineri’ne ev sahipliği yapacak.

Yalova Kipa AVM, bugün otizmli bir çocuk müzisyeni ağırlayarak, ziyaretçilerine unutulmaz bir piyano resitali sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri