Kipa 22’nci yaşını sürprizlerle kutluyor

30 Ekim 2014 Perşembe

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, 22’nci yaşını kutlarken müşterilerinin sadakatini karşılıksız bırakmıyor ve cazip kampanyalar ile keyifli alışveriş deneyimi ile sürprizler sunuyor

kipa-22nci-yasini-surprizlerle-kutluyor

Müşteri odaklı yaklaşımıyla fark yaratan İzmir merkezli Kipa (Kitle Pazarlama AŞ), 22’nci yaşını birbirinden özel sürprizlerle kutluyor. Kutlamalar kapsamında geçmişten bugüne Kipa müşterilerinin en çok sevdiği kampanyalar, daha da cazip avantajlarla donatılarak sunulacak. Ayrıca Kipa mağazalarında renkli ve keyifli etkinlikler düzenlenecek.

Kipa CEO’su Jeff Adams, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Kipa, 22 yıl önce İzmir’de modern perakendeciliğin potansiyelini fark eden 100 işadamı tarafından kuruldu. Yıllardır müşterilerini ve onların ihtiyaçlarını çalışmalarının merkezine alarak istikrarlı şekilde büyüyen Kipa, sunduğu hizmetin her adımında, yerel uzmanlıkla uluslararası deneyimi birleştirerek ilerledi. Bizi bu 22 yılda sadakatleriyle ödüllendiren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Birçok kampanya yenilendi
Kipa’nın 22’nci yaşı şerefine müşterilerinin sadakatine teşekkür etmek için gerçekleştireceği kampanyalar arasında en çok dikkat çekenler ise şöyle,
- Kipa’nın en sevilen kampanyalarından 1 TL kampanyası, 31 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında bir kez daha müşterilerle buluşacak.
- 31 Ekim itibariyle, 22 gün boyunca her gün bir üründe büyük indirim uygulanacak.
- Kipa’nın her biri özenle seçilen taze gıda ürünlerinde, bir ay boyunca hafta sonu fırsatlarıyla sofralara sağlık ve lezzet taşıyacak.
- Finansbank kredi kartı ile yapılan 100 TL ve üzeri tutarındaki dört alışberiş sonrası, kartlara 40’ar TL’lik para puan yüklenecek. Kipa müşterileri avantajlı alışverişin keyfini yaşayacak.
- Kipa mağazalarında yapılan her 75 TL’lik alışverişte, müşteriler Total Benzin İstasyonları’nda kullanmak üzere 10 TL’lik indirim kuponu kazanacak. Kuponlar, Total’den yapılacak 75 TL ve üzeri harcamalarda kullanılabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri