Kim Market’in “Güzeltepe” mağazası hizmete açıldı

25 Eylül 2017 Pazartesi

Büyüme hedefiyle yeni şubeler açan ve tüketicilerle buluşan Kim Market, yeni şubesiyle Eyüp Güzeltepe’de hizmet vermeye başladı

kim-marketin-guzeltepe-magazasi-hizmete-acildi

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde mağazalar açarak yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kim Market, 2017’nin Temmuz ayı itibari ile istanbul Anadolu yakasında 1,  Avrupa yakasında 2 mağaza açmış oldu. Yatırımlarına devam eden market, 29 Eylül Cuma günü de İzmir Mavişehir mağazasının açılışını gerçekleştirecek.

 

2017 sonuna kadar 7 mağaza daha açılacak

Genel Koordinatör Yusuf Taşkeser: “KİM Market olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde mağazalar açarak yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 2017 yılının sonuna kadar şirketimize artı değer katacak lokasyonları tüketicilerimizle buluşturmak için İstanbulda 3, İzmir de 3 mağaza projemiz daha var, hazırlıklarını bitirmek üzereyiz. Bu açılışlarımızı da yakın tarihlerde gerçekleştirerek yılsonu itibarı ile bünyemize 7 yeni mağaza daha katmış olacağız.” diye konuştu.

 

Açılış Güzeltepe halkının yoğun ilgisini gördü

En taze meyve ve sebzeler, katkısız et ürünleri ve Türkiye’mizin her yöresinden gelen eşsiz damak tatlarını oluşturan şarküteri ürünleri ile bölgedeki halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Güzeltepe mahallesi Barbaros Caddesi No:74-78/A Eyüp İstanbul adresinde hizmete giren Kim Market’in, yeni mağazasının açılışına özel fırsatlar 8 Ekim gününe kadar devam edecek.

 

Açılış törenine, Kim Market Genel Müdürü Ercan Ersan, Genel Koordinatör Yusuf Taşkeser, Satınalma Direktörü Ahmet Yıldız,  Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatih İlik, Kim Market Üst Düzey Yöneticileri ve Bölge Müdürleri katıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri