Kim Market 4’üncü kez Edirne’de

06 Mart 2017 Pazartesi

Kim Market toplamda 82’nci mağazasını, Edirne de 4’üncü mağazasını açtı

kim-market-4uncu-kez-edirnede

Büyümesine devam eden Kim Market, toplamda 82’nci Edirne de ise 4’üncü mağazasını hizmete açtı. Bölge sakinlerine özel etkinlikler ve kampanyalar yapan Kim Market, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Uygun fiyatları güler yüzlü hizmet anlayışıyla, Şükrü Paşa Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Tayyar Paşa sokakta hizmete girerek, 3 Mart Cuma günü itibariyle müşterileriyle buluşan Kim Market, Edirne halkına açılıştan itibaren 14 gün boyunca farklı ürün gruplarında özel fiyatlar ve avantajlı fırsatlar sunacak.

 

Konuyla ilgili olarak konuşan Kim Market Genel Müdür’ü Ercan Ersan: “Kim Market olarak 2016’da olduğu gibi 2017’de de mağaza sayımızı artırarak yatırımlarımıza devam ediyoruz. Kaliteli ve indirimli fiyatlarla sunulan en taze meyve ve sebzeler, katkısız et ürünleri, evlerinizi renklendirecek bin bir çeşit zücaciye ürünleri ve Türkiye’mizin her yöresinden gelen eşsiz damak tatları oluşturan şarküteri ürünleri ile sofralarınızı çeşitlendiriyor, tüketicilerimiz nerede, nasıl alışveriş yapmak istiyorlarsa orada onlarla buluşuyoruz. Edirne merkezdeki 2. mağazamızla tüketicilerimizin yüzünü güldüreceğiz.” dedi.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri