Kilikya’nın yereldeki raf alanı genişliyor!

04 Ocak 2019 Cuma

Kilikya, 2019 yılında yerel zincir marketlerdeki bulunurluğunu artırarak Çağrı Market raflarında da yerini aldı

kilikyanin-yereldeki-raf-alani-genisliyor

Kilikya,  2019 yılına yerel zincir marketlerdeki bulunurluğunu artırma hedefi ile başladı. Yılın ilk günlerinde İstanbul Anadolu Yakası’nın güçlü marketlerinden Çağrı Market reyonlarında yerini aldı. 

 

Kilikya mevcut konumunu güçlendirme ve bulunduğu raflardaki satış verimliliğini hızlandırma çabası ile liderliğe doğru ilerliyor.  Merchandising çalışmalarının bilinci ile satın alma ve üretici birlikteliği ile raf satış hızını artırma gayretini gösteren Kilikya, şalgam kategorisinde iddiasını sürdürüyor.

 

Mor havucun fermente edilmesi ile üretilen Kilikya Şalgam Acılı ve Acısız seçeneklerini, cam ve pet şişelerde sunuyor. 300 mililitre, 1 litre, 2 litre ve 5 litre ambalajları ile içecek reyonlarının vazgeçilmez ürünü olan Kilikya Şalgam tüketicisine aile boyu lezzet ve sağlık sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri