Kilikya’nın Foodex Saudi’de yeri hazır

08 Kasım 2018 Perşembe

Kilikya, Suudi alıcılarla ve küresel gıda tedarikcileri ile şalgam ticaretini güçlendirecek

kilikyanin-foodex-saudide-yeri-hazir

Kilikya, 12-15 Kasım 2018 tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan6.Suudi Arabistan Uluslararası Gıda, Gıda Teknolojileri ve İçecek Fuarı’nda yerini aldı. Arap Yarımadası’nda organize edilen en önemli fuarlardan biri olarak bilinen Foodex Saudi, Suudi alıcıların yanı sıra  küresel gıda üreticileri, oteller, restoranlar ve perakendecileri de bir araya getiriyor.

 

Kilikya, ticaretini güçlendireceği iş ortaklarına ticaret yapmanın ötesinde şalgamın sağlıklı bir ürün olduğunu anlatacak. Şalgamın şeker, kolesterol ve gluten içermediğini, hücreleri yenilediğini, bağışıklık sistemini güçlendirdiğini ve vitamince zengin, sağlıklı bir içecek olduğunu anlatacak. 

 

Kilikya, ürün yelpazesinde bulunan birçok içeceğin tanıtımını ve tadımını gerçekleştirecek.

 

Kilikya Şalgam, kendi ürünlerini tanıtmanın yanında ülke gıda sektörü imajına da önemli katkılar sağlayıp, bu fuar vesilesi ile hem dünya çapında Türk Malı imajını güçlendirme hem de marka bilinirliğini artırma fırsatı elde edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri