Kilikya “Tüm Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka” seçildi

08 Ekim 2018 Pazartesi

Kilikya, Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen “Altın Marka Ödülü” kapsamında “Tüm Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka” seçildi

kilikya-tum-tuketicilere-tavsiye-edilen-marka-secildi

Kilikya, Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından  “Altın Marka Projesi” kapsamında, en az şikâyet alan ya da hiç almayan markaların belirlenmesiyle yapılan değerlendirme sonucunda bir kez daha Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka seçildi. Güvenilir ve tercih edilen bir marka olmanın tüketicinin beğenisini kazanmaktan geçtiğine inanan Kilikya markasının 2’nci kez aldığı bu ödül ile ürünlerinin güvenilirliği ve kalitesi tekrar tescil edilmiş oldu.

 

Kilikya, 2015 yılında da TTKD tarafından “Altın Marka Tüketici Ödülü” ile “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosu ve sertifikasını almaya hak kazanmıştı.

 

Bu kapsamda Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından gerçekleştirilen ‘Tüketiciye Saygılı Marka Ödülleri’ töreninde aralarında gıda, hizmet,  telekomünikasyon, giyim, kozmetik, mobilya gibi farklı sektörlerden kaliteli marka üreten kurumlarla birlikte Kilikya markasına da  “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” logosu ve sertifikası takdim edildi.

 

Kilikya, kurulduğu günden itibaren Türkiye‘de ve dünyada müşterilerinin beklentilerini karşılayan ürün portföyü geliştirmeye devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri