Kiğılı’dan bir e-öğrenme projesi: Akademi Kiğılı

Dış hedef kitlesine olduğu kadar iç hedef kitlesine de verdiği önemi tescilleyen Kiğılı, geliştirdiği yeni “Akademi Kiğılı” e-öğrenme projesi ile 2013’e sağlam adımlarla giriyor. Akademi Kiğılı e-öğrenme projesi kapsamında çalışanlar; office uygulamaları, oryantasyon, ürün bilgisi, kasa eğitimi gibi eğitimlerin yanı sıra; duyurular, bloglar, kitap özetleri ve iletişim üzerine en güncel bilgilere de kolaylıkla ulaşabilecek

Kiğılı’dan bir e-öğrenme projesi: Akademi Kiğılı

Dış hedef kitleyle olduğu kadar iç hedef kitle iletişiminde de gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile adını duyuran Kiğılı, geliştirdiği “Akademi Kiğılı” e-öğrenme projesi ile çalışanlarına farklı bir eğitim uygulaması sunuyor. Enocta firması ile yapılan işbirliği ile faaliyete geçen proje kapsamında, her bir çalışanın kendi mail adresi sisteme tanımlanıyor. Çalışanlar, bu mail adresleri ile internet üzerinden sisteme giriş yaparak mevcut eğitimlere rahatlıkla ulaşabiliyor.

Office eğitimleri, enocta katoloğunun sağladığı farklı 4 temel eğitim ile birlikte toplam 150 ekranlık eğitimlerin yer aldığı sistemde, ayrıca ‘Müşteri Sen Bizim Herşeyimizsin’, ‘Temel Satış Becerileri’, ‘İletişim Anlayarak Başlar’, ‘Duygusal Zekayı Geliştirmek: Kendini Tanımak ve Yönetmek’ gibi eğitimler var.

Kiğılı’nın iş süreçlerini iyileştirmek ve verimliliği artırmak amacıyla geliştirdiği eğitimler de Akademi Kiğılı’nın diğer projeleri arasında. Oryantasyon, ürün bilgisi, kasa eğitimi, görsel düzenleme vb. eğitimler de gelecek dönemlerde sisteme entegre olacak eğitimler arasında. Tüm bu eğitimlerin yanı sıra; duyurular, bloglar, kitap özetleri, sınavlar gibi farklı süreçler de sistemde yer alacak. Sisteme, power point olarak hazırlanacak olan eğitim notları da çalışanlar tarafından eklenebilecek. Mağazalar ve merkez kadroyu bilgilendirmek istenilen her durumda hızlı ve sistemli bir şekilde bu duyuru da sistemde yakın zamanda paylaşılabilecek.