Kiğılı Exclusive Cut İzmir'de

Kiğılı, yurt içindeki mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’de 225 mağazası ve yurt dışında 20 ülkede 98 satış noktası bulunan marka, İzmir’in nadide bölgelerinden Karşıyaka’da yer alan Hiltown’da mağaza açtı. Yurt içi ve yurt dışı operasyonlarında ağını genişletmeye devam eden Kiğılı, Abdullah Kiğılı Exclusive Cut Hiltown mağazasında birbirinden şık koleksiyonlarını moda tutkunlarıyla buluşturacak

Kiğılı Exclusive Cut İzmir'de

Türkiye'de hazır giyim sektörünün oluşmasında ve gelişmesinde öncü rol üstlenen aktörler arasında yer alan Kiğılı, mağaza açılışları, istihdam ve yeni pazarlardaki yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Türkiye’de 225 mağazası ve yurt dışında 20 ülkede 98 satış noktasıyla hizmet veren Kiğılı, Abdullah Kiğılı Exclusive Cut ile ulusal ve uluslararası prestijli markalara ev sahipliği yapan İzmir Hitown AVM’de kapılarını açtı. Hilltown Karşıyaka’nın modern mimarisi atmosferinde en yeni koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunmaya hazırlanan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, ziyaretçilere keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

 

Pınar Karşıyaka’dan anlamlı ziyaret

 

Karşıyakalıların beğenisine sunulan yeni mağazanın açılışı töreni, Pınar Karşıyaka Antrenörü Ufuk Sarıca ve takımının katılımıyla renklendi. Çantadan ayakkabıya, aksesuardan birbirinden şık parçalara kadar farklı ürün kategorilerinde tasarlanan en yeni koleksiyonları modaseverlerle buluşturacak olan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, zengin ürün yelpazesiyle İzmir Hilton AVM’de hizmet verecek.

 

 Yurt içi ve yurt dışı yatırımlarımız devam edecek

 

Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, Hiltown’daki 250 metrekare kapasiteli yeni mağaza açılışına yönelik “Ürün odaklı değil, müşteri odaklı yapılanma bilinciyle vizyonumuzu genişletmeye ve sektöre değer katmaya devam ediyoruz. İzmir’deki yatırımlarımızı 11. mağazamızla büyüterek, İzmirlilerin taleplerine ve beklentisine yanıt veriyoruz. Çok yakında İzmir İstinye Park AVM’de de bir mağaza açılışımız olacak. Karşıyaka Spor Kulübü ile yaptığımız sponsorluk anlaşmasının ardından yeni projeler sunmaya hazırlanıyoruz. Bu vesileyle açılışımızda bizi yalnız bırakmayan değerli kulübümüze teşekkürlerimi sunar, sezonda da başarılarının devamını dilerim.” diye konuştu.